Współpraca dietetyczna – dieta wegańska, wegetariańska

Masz ochotę rozpocząć swoją roślinną podróż, ale nie wiesz, od czego zacząć?
A może jesteś już na diecie wegańskiej, wegetariańskiej, ale potrzebujesz profesjonalnych wskazówek i wsparcia, aby osiągnąć swoje cele?
Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

Dostępne pakiety

W ramach współpracy otrzymasz:

  • Indywidualny jadłospis z dostępem do aplikacji: na podstawie szczegółowej ankiety żywieniowej otrzymasz zestaw posiłków na 7 lub 14 dni, dopasowany do Twojego trybu życia. W przypadku współpracy trwającej dłużej niż miesiąc, co 6 tygodnie dostarczany jest nowy jadłospis, z opcją wymiany przepisów z poprzednich planów. Jadłospis otrzymasz również w wersji PDF.
  • Przepis dodatkowy: aby uniknąć monotonii w diecie, do pierwszego jadłospisu otrzymasz również dodatkowe przepisów, które dzięki aplikacji możesz swobodnie wymieniać.
  • Wsparcie mailowe: pozostajemy w stałym kontakcie mailowym przez cały okres współpracy, odpowiadając na Twoje pytania i wątpliwości.
  • Analiza postępów: regularnie monitoruje Twoje wyniki i w razie potrzeby wprowadzam korekty do jadłospisu.
  • Indywidualne zalecenie żywieniowe: dostosowane do Twoich celów zdrowotnych oraz zalecanej suplementacji.
  • Lista zakupów: szczegółowy spis zakupów ułatwiający przygotowanie posiłków zgodnie z jadłospisem, a także umożliwiający dopisanie własnych produktów do listy.
  • Informacja o zamienniku: pomocna w unikaniu monotonii oraz wprowadzeniu różnorodności do Twojej diety.
  • Możliwość zawieszenia współpracy: możesz zawiesić współpracę na 7 dni.
  • Naukę intuicyjnego odżywiania: pod koniec współpracy pokażę Ci, jak możesz odżywiać się intuicyjnie, aby uniknąć efektu jojo.
  • Materiały dodatkowe: dobrane indywidualnie.
 
 

Usługa współpraca dietetyczna – dieta wegańska i wegeteriańska, jest skierowana również do osób zmagających się z różnymi schorzeniami i chorobami, takimi jak insulinooporność, zespół policystycznych jajników, trądzik, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, reumatoidalne zapalenie stawów, trądzik różowaty, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry itd.

Nie wiesz, który pakiet wybrać?

Współpraca dietetyczna na 1,5 miesiąca będzie najlepsza dla tych, którzy poszukują wskazówek dotyczących bilansowania diety wegańskiej, wegetariańskiej, chcą wprowadzić drobną redukcję i nie borykają się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Natomiast pakiety 3- i 6-miesięczne są idealne dla osób, które mają problemy zdrowotne, trudności we wprowadzaniu nowych nawyków żywieniowych lub dążą do znacznej utraty masy ciała.
Dłuższa współpraca pozwoli na osiągnięcie lepszych efektów i zdobycie nowych nawyków żywieniowych.

Wybierając odpowiedni pakiet w celu utraty masy ciała, warto pamiętać, że tempo odchudzania powinno wynosić między 0,5% a 1% masy ciała na tydzień. Trzeba jednak zrozumieć, że tempo spadku masy ciała może być różne i wpływ na to mogą mieć różnorodne czynniki. Mimo to, warto mieć te wytyczne na uwadze, wybierając odpowiednią długość współpracy.

Dietetyk wegański

Kim jestem?

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia i gotowania. Od 2004 roku interesuję się dietą roślinną, a od 2021 roku jako dyplomowany dietetyk oferuję profesjonalne wsparcie dla osób na diecie wegańskiej. 

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu pomogłam wielu osobom osiągnąć swoje cele związane z utratą wagi, poprawą zdrowia i wprowadzeniem zdrowszej diety. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, moim doświadczeniu i kwalifikacjach jako dietetyka, serdecznie zapraszam do odwiedzenia sekcji „o mnie”.

Tak może wyglądać Twój jadłospis

Przykładowe przepisy, które wykorzystuję podczas współpracy, możesz znaleźć na moim kanale YouTube. To tylko mały wgląd w to, jak może wyglądać Twoja dieta.

Sprawdź, co inni mówią o współpracy ze mną na moich mediach społecznościowych

UWAGA na ten moment w ramach usługi współpraca dietetyczna – dieta wegańska, wegetariańska nie przygotowuję diet:

raw (surowy weganizm), frutariańskiej, ketogniczne,
dla osób podczas leczenia onkologicznego, hematologicznego, 
dla osób z cukrzycą typu 1, a także innych typów cukrzycy wymagających insulinoterapii,
dla osób z chorobami nerek, 
dla osób w trakcie terapii dny moczanowej, 
dla osób po resekcji żołądka, 
dla osób ze stomią, 
dla osób z marskością wątroby, encefalopatią.
dla osób poniżej 18 roku życia,
kobiet w ciąży i karmiących piersią, 
sportowców
osób z zaburzeniami odżywiania.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości dotyczące mojej oferty „współpraca dietetyczna – dieta wegańska, wegetariańska” lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli razem znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda
Shopping Cart
Scroll to Top