Skontaktuj się ze mną

za pomocą formularza lub mailowo:

joanna@weganizmdlazielonych.pl

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Temat
Zgoda

Najczęściej zadawane pytania

Współpraca dietetyczna – który pakiet wybrać?

Miesięczna współpraca dietetyczna będzie najlepsza dla tych, którzy poszukują wskazówek dotyczących bilansowania diety wegańskiej i nie borykają się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Natomiast pakiety 3- i 6-miesięczne są idealne dla osób, które mają problemy zdrowotne, trudności we wprowadzaniu nowych nawyków żywieniowych lub dążą do znacznej utraty masy ciała. Dłuższa współpraca pozwoli na osiągnięcie lepszych efektów i zdobycie nowych nawyków żywieniowych.

Wybierając odpowiedni pakiet w celu utraty masy ciała, warto pamiętać, że tempo odchudzania powinno wynosić między 0,5% a 1% masy ciała na tydzień. Trzeba jednak zrozumieć, że tempo spadku masy ciała może być różne i wpływ na to mogą mieć różnorodne czynniki. Mimo to, warto mieć te wytyczne na uwadze, wybierając odpowiednią długość współpracy.

Współpraca dietetyczna – jak wygląda w praktyce?

Po dokonaniu płatności, otrzymasz link do formularza żywieniowego. Oczekiwanie na link do formularza wynosi zazwyczaj 1 dzień roboczy.
W formularzu masz również możliwość zamieszczenia informacji o badaniach krwi, takich jak morfologia, lipidogram, homocysteina, ferrytyna, CRP, witamina B12, kwas moczowy, oznaczenie poziomu witaminy D w osoczu, badanie TSH, ft3, ft4, insulina na czczo, glukoza na czczo.
Nie są one wymagane, ale mogą być pomocne w dostosowaniu planu do Twoich indywidualnych potrzeb.

W ciągu 5 dni roboczych od wypełnienia formularza, otrzymasz na swoją skrzynkę mailową wszystkie informacje wraz z personalizowanym jadłospisem i dostępem do aplikacji.

Pozostajemy w kontakcie mailowym i przeprowadzamy konsultacje mailowe raz w tygodniu przez cały okres współpracy. Miesiąc współpracy to 4 tygodnie.

Po zakończeniu naszej współpracy otrzymasz ostatni jadłospis i informacje oraz wskazówki, które pomogą Ci wprowadzić odżywianie intuicyjne.

Joanna Maciejewska-Musiał
Weganizm dla zielonych

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”
Adres rejestrowy:
ul. Garbary 67-67A IV piętro
61-758 Poznań

Shopping Cart
Scroll to Top