Cześć! Nazywam
się Joanna Maciejewska-Musiał

Jako wegański dietetyk

pokażę Ci jak odżywiać się wegańsko, zdrowo, prosto i ze smakiem!

Wegański Dietetyk

Mam na imię Joanna i jestem licencjonowaną dietetyczką.

Moja pasja do zdrowego stylu życia i diet roślinnych zrodziła się już w 2004 roku, a w 2015 roku postanowiłam podjąć studia na kierunku dietetyka, aby pogłębić swoją wiedzę. Dzięki studiom zdobyłam solidne podstawy, które teraz wykorzystuję, pomagając innym. Ponieważ sama jestem weganką od kilku lat, znam wyzwania związane z tą drogą żywieniową, dlatego teraz określam się jako wegański dietetyk.

Być na bieżąco z najnowszą wiedzą to dla mnie priorytet. Dlatego uczestniczę w kursach i konferencjach bazujących na dowodach naukowych.

Weganizm to dla mnie nie tylko dieta, ale styl życia, który podjęłam ze względu na swoje przekonania.
Pragnę pokazywać innym, że ten styl życia nie jest tak trudny, jak może się wydawać, a dodatkowo jest smaczny, zdrowy i przyjemny.
Pragnę stworzyć tutaj miejsce, gdzie znajdziesz niezbędne informacje i inspiracje do rozpoczęcia swojej przygody z dietą wegańską.

Przepisy i jadłospisy

Jeśli szukasz inspiracji kulinarnych, sprawdź mój kanał na YouTube, gdzie znajdziesz wiele interesujących przepisów. Dodatkowo, na moim blogu znajdziesz różnorodne jadłospisy, które mogą być pomocne.

Swoją wiedzę opieram na badaniach naukowych.

Jeśli chcesz poznać moje podejście do diety, odchudzania oraz dietoterapii, zapraszam do skorzystania z darmowych materiałów edukacyjnych, które udostępniam w bazie wiedzy.
Przedstawiam Ci również kilka wybranych certyfikatów, które potwierdzają moje kwalifikacje i kompetencje w dziedzinie dietetyki oraz dietoterapii.

Joanna - Wegański dietetyk

Zapraszam Cię również na moje media społecznościowe, gdzie znajdziesz zawsze informuję o pojawieniu się nowych wpisów i przepisów.

Scroll to Top